A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 239

Kurs na prawo jazdy Żywiec | CENTRUM Nauka Jazdy
Nauka Jazdy


34-300 Żywiec, ul. Dworcowa 6
środa
21 lutego 2024
Nasze SOCIAL MEDIA
Dołącz do naszego zespołu na facebooku i instagramie, obserwuj co u nas słychać, a na koniec pochwal się w #centrumzdanegoprawka!
Nasz Ośrodek posiada akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty!

Oferta kursów nauki jazdy

Kurs prawa jazdy - kategoria AM

Na część teoretyczną składa się 5 godzin wykładów. Część praktyczna to co najmniej 5 godzin jazdy motocyklem Romet ZetKA 50ccm manual. Dokładnie taki motocykl jest na egzaminie państwowym w WORD Bielsko-Biała. Minimalny wiek do kierowania tym pojazdem wynosi 14 lat. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku (więcej w zakładce: Wymagania).

Kurs prawa jazdy - kategoria A1

Na część teoretyczną składa się 30 godzin wykładów. Część praktyczna to co najmniej 20 godzin jazdy motocyklem YAMAHA YBR 125 o mocy 7kW. Dokładnie taki motocykl jest na egzaminie państwowym. Minimalny wiek do kierowania tym pojazdem wynosi 16 lat. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku (więcej w zakładce: Wymagania).

Kurs prawa jazdy - kategoria A2

Na część teoretyczną składa się 30 godzin wykładów. Kurs realizujemy na pojeździe SUZUKI GLADIUS SFV 650 o mocy 34kW. Taki właśnie motocykl jest wykorzystywany na egzaminie państwowym. Minimalny wiek do kierowania tym pojazdem wynosi 18 lat. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku (więcej w zakładce: Wymagania).

Kurs prawa jazdy - kategoria A

Na część teoretyczną składa się 30 godzin wykładów. Część praktyczna to co najmniej 20 godzin jazdy motocyklem SUZUKI GLADIUS SFV 650 o mocy 53kW. Taki właśnie motocykl jest wykorzystywany na egzaminie państwowym. Minimalny wiek do kierowania tym pojazdem wynosi 24 lata, jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2. (więcej w zakładce: Wymagania).

Kurs prawa jazdy - kategoria B

Na część teoretyczną składa się 30 godzin wykładów. Część praktyczna to co najmniej 30 godzin jazdy samochodami osobowymi Toyota Yaris IV. Dokładnie takie samochody wykorzystuje się na egzaminie w WORD. Każdy nasz samochód jest wyposażony w KLIMATYZACJĘ. Minimalny wiek do kierowania tym pojazdem wynosi 18 lat. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku (więcej w zakładce: Wymagania).

Kurs prawa jazdy - kategoria T

Na część teoretyczną składa się 30 godzin wykładów. Część praktyczna to co najmniej 20 godzin. Prawo jazdy kategorii T uprawnia do kierowania: ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami), pojazdem wolnobieżnym. Jazdy szkoleniowe odbywają się ciągnikiem NEW HOLLAND T5050 z klimatyzacją. Minimalny wiek do kierowania tym pojazdem wynosi 16 lat. Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku (więcej w zakładce: Wymagania).

Web Template created using Cool Template